V četrtek, 17. 10., in petek, 18. 10., smo imeli v 2. a, 3. a in 3. b uro angleščine, ki je bila malo drugačna. Ker smo spoznali že kar nekaj besedišča, smo uro angleščine namenili igri.

V 2. a razredu smo s pomočjo igre ponavljali angleško besedišče za poimenovanje delov telesa. Po angleško smo utrjevali predloge in tako poimenovali, kje se nahaja žoga. Na koncu ure pa smo izračunali nekaj enostavnih računov. Le-ti pa niti niso bili tako enostavni, saj smo morali računati po angleško. Pri vseh igrah smo bili zelo uspešni.

V 3. razredu smo se prav tako igrali. Ena igra je bila namenjena utrjevanju besedišča, ki smo ga spoznali do sedaj. Druga igra pa je bila namenjena utrjevanju števil in računov v angleščini. Celo uro smo se trudili, da smo čim več govorili po angleško, pri čemer smo bili zelo uspešni.

Že se veselimo naslednjih ur angleščine, pri katerih se bomo lahko igrali.

Simona Grobin, učiteljica angleščine

(Skupno 276 obiskov, današnjih obiskov 1)