Angleška delavnica

V torek, 24. 9. 2019, so šestošolci v šolo lahko prinesli telefone! Potekal je namreč tehniški dan z naslovom Jaz, računalnik in šola. Ali znamo telefone, računalnike in tablice uporabljati tudi pri delu za šolo?

Cilj angleške delavnice je bil spodbuditi učence k samostojnemu iskanju informacij s pomočjo spleta. Na angleški delavnici so nekateri šestošolci dokazali svojo iznajdljivost in znali poiskati prave podatke, nekaj učencev pa je takih, ki potrebujejo še malo spodbude.

Učenci so s pomočjo delovnega lista, tablic, telefonov in prenosnih računalnikov iskali informacije o Združenih državah Amerike. Šestošolci so spoznali, da je svetovni splet lahko prava zakladnica informacij, vendar pa je lahko pot do pravih informacij zahtevna.

Bilo je zelo pestro, zabavno in poučno.

Tina Zupančič Bergant

(Skupno 110 obiskov, današnjih obiskov 1)