Po dveh tednih počitnic smo se zopet dobili s sošolci ter se zabavali v Kinološkem društvu Zagorje in v Hrastniku. Gospod Alojzij Klančišar nam je povedal veliko zanimivosti o kinološkem društvu in nas naučil, kako moramo ravnati, ko smo v bližini kužkov. Pokazal nam je pesjake in tri kužke, ki so trenutno v varstvu ter kako skrbijo za njih. Dve reševalni psički, Esta in Ota, pa sta nam pokazali veliko trikov, ki jih znata. Zelo smo se zabavali, ko smo jima metali žogico. Preverili pa smo tudi, kako najdeta pogrešano osebo. Skrili smo se, potem sta nas pa iskali in nas tudi uspešno našli. V družbi kužkov smo zelo uživali! V Hrastniku pa smo se preizkusili v plezanju v naravni steni. Preden smo začeli plezati, smo si ogledali plezališče in ugotovili, da obstaja veliko različnih plezalnih smeri. Učiteljica Nadja in učitelj Vili sta nas pripravila na plezanje, nadela sta nam plezalne pasove ter čelade, preobuli smo se v plezalne čevlje in že smo bili pripravljeni za vzpon med skale. Pri plezanju smo bili zelo uspešni. Super smo se imeli!

 

GALERIJA SLIK:

(Skupno 137 obiskov, današnjih obiskov 1)