Zjutraj smo se zelo razveselili, saj so nas prebudili sončni žarki, ki pa so jih hitro prekrili deževni oblaki. Kljub temu smo se z eno skupino odpravili na raziskovanje potoka. Poskrbeti smo morali za primerno obutev in oblačila, saj nas je zopet spremljal dež. Ko smo prišli do potoka, je bila naša naloga, da v potoku poiščemo čim več živali. Vse živali, ki smo jih ulovili, smo si ogledali in jih s pomočjo določevalnih ključev poimenovali. Ob vrnitvi v dom smo se zbrali v učilnici, kjer smo si ogledali različna ptičja gnezda. Z drugo skupino smo ostali v domu, kjer smo se preizkusili v molži krave, kasneje pa smo se odpravili na krajši sprehod v gozd. Popoldanska aktivnost se je odvijala v treh različnih skupinah. Ena skupina si je v naravoslovni učilnici ogledala živali, ki bivajo v domu, ena skupina se je preizkusila v plezanju in lokostrelstvu, ena skupina pa je opazovala sonce in si ogledala, kako se giblje okrog Zemlje. Zvečer smo se odpravili na večerni pohod v gozd. Ko smo se vrnili nazaj v dom, smo poslušali zgodbe o zvezdah. Nato je sledil tuš in postelja, ki smo jo nekateri že komaj čakali.

 

GALERIJA SLIK:

 

(Skupno 297 obiskov, današnjih obiskov 1)