V učilnici tehnike so učenci, ki obiskujejo interesno dejavnost Lego gradniki in interesno dejavnost gradimo tako ali drugače, postavili pravo Lego mesto.

S svojo ustvarjalnostjo in domišljijo so s plastičnimi zidaki prikazali življenje v mestu. V mesto so postavili ceste, železnico, stanovanjske hiše, javne stavbe, postaje za prvo pomoč, policijsko in gasilsko postajo, letališče, pristanišče in še veliko drugega.

Lego mesto je učencem omogočilo posnemanje življenja v mestu. Tako so pomagali gasilcem, reševali vlak, bili kapitani ladje in raziskovalci morja, spremenili so se celo v policiste in lovili nepridiprave.

Na koncu smo bili vsi skupaj zelo ponosni na nastalo mesto.

Mentorici: Barbara Lekše in Nataša Oberč

 

GALERIJA SLIK:

 

 

 

 

 

 

(Skupno 397 obiskov, današnjih obiskov 1)