1. oktobra smo se učenci in učiteljici PŠ Čemšenik udeležili Teka in hoje za upanje. Dogodek je potekal v Europarku.

Zjutraj smo se zbrali v šoli in se z avtobusom odpeljali do Ržiš. Tam smo izstopili in naš izlet nadaljevali peš. Pot nas je vodila mimo Gamberka, Klančiš in Vin vse do Europarka, kjer je potekalo srečanje različnih generacij.

Ob prihodu v Europarka smo si oblekli majčke, ki smo jih prejeli kot udeleženci teka. Na samem prizorišču je poleg teka potekalo veliko spremljevalnih dejavnosti. Najprej smo odtekli simbolni krog, potem smo pihali mehurčke, si ogledali predstavitev hokejskega kluba iz Ljubljane in se sankali kar po tlakovani poti. Časa, da bi se udeležili prav vseh delavnic na žalost ni bilo. Na postaji nas je že čakal avtobus.

Športni dan  je kar prehitro minil. Vsi smo bili enotnega mnenja, da se bomo Teka in hoje za upanje z veseljem še kdaj udeležili.

 

 

(Skupno 81 obiskov, današnjih obiskov 1)