K planinskemu krožku vabim v tem šolskem letu vse, ki:

• ste učenci od 2. do 9. razreda OŠ Ivana Skvarče,
  • radi koristno preživljate prosti čas, se radi gibate v naravi, imate veselje do pohodništva in druženja z vrstniki iz sosednjih šol,
  • imate dovolj kondicije,
  • imate primerno opremo (oblačila in obutev) za varno hojo v hribe in gore,
  • imate proste sobote (kajti izleti so ob sobotah).

V šolskem letu izvedemo približno 5 izletov, v lanskem šolskem letu pa smo sodelovali tudi na orientacijskih tekmovanjih.

Nekaj osvojenih vrhov oz. smeri izletov iz preteklih let: Mrzlica, Janče, Sveti Miklavž, Uskovnica, Blejska koča, Gore, Šmohor, Mirna gora, Nanos, Maistrov pohod, Limbarska gora, Šmarna gora, Snežnik …

Če se odločiš za naš krožek, morajo starši izpolniti in podpisati prijavnico, ki jo dobiš pri razredniku ali pa si jo natisnete doma. Prijavnice zbiram do 10. septembra!

Za vsak izlet dobijo prijavljeni učenci vabilo z vsemi potrebnimi informacijami o izletu (opis poti, čas hoje, oprema, stroški izleta…) in prijavnico. Prijaviti se je potrebno še na vsak izlet posebej!

Izlete organiziramo v sodelovanju s Planinskim društvom Zagorje in jih vodijo njihovi registrirani vodniki.

Priloga: Planinski krožek in PRIJAVNICA

Prilagam še nekaj utrinkov z izletov.