V torek, 15.4. smo se lutkarji odpravili v Kisovec na Območno srečanje lutkovnih skupin osrednje Slovenije. Nastopili smo s predstavo Lunolaj. Scenarji smo napisali po knjižni predlogi. Za režijo, scenografijo in glasbo sta poskrbeli mentorici Katja Peterlin in Petra Rome, za likovno podobo pa smo poskrbeli lutkarji, s pomočjo naše likovnice Barbare Leške.

Pripravili smo oder,  zvadili  zadnje malenkosti .  Po pripravah smo se skrili za oder in čakali gledalce. Predstavo smo odigrali po najboljših močeh. Prijazni gledalci so bili nad predstavo navdušeni in zato so nam podarili velik aplavz. Poleg vrtčevskih in šolskih gledalcev, si je predstavo ogledala selektorica, znana slovenska lutkarica, Katja Povše.

Včeraj pa smo na Državnem srečanju lutkovnih skupin, na Jesenicah, prejeli srebrno plaketo.

GALERIJA SLIK:

(Skupno 62 obiskov, današnjih obiskov 1)