Kdor vesele pesmi poje, gre po svetu lahkih nog … Vam je znano? Prejšnji ponedeljek smo se drugošolci odpravili na izlet v Kekčevo deželo, da srečamo nekaj junakov, ki smo jih spoznali v knjigah.

Z avtobusom smo se po skrivni poti odpeljali v gozd. Vodička Barbara nas je varno pripeljala mimo vseh pasti do Bedančeve koče. Bedanec je na našo srečo spal, v svoji koči pa je imel zaprto Mojco, ki smo jo pogumno rešili. Ona nas je potem peljala do Kosobrina. Medtem se je Bedanec že zbudil in nam prekrižal pot. Pregnali smo ga z oponašanjem sove. V spremstvu Kosobrina in Mojce smo se odpravili naprej in srečali Kekca. Mojca in Kosobrin sta se kmalu poslovila, navihan fant pa nas je odpeljal še do tete Pehte, ki nam je pokazala, kje suši zdravilne rastline in nas postregla z okusnim pecivom in čajem. V zahvalo smo skupaj s Kekcem zapeli in se poslovili. Jaz pa pojdem in zasejem dobro voljo pri ljudeh …

drugošolci

GALERIJA SLIK:

IMG_0313 IMG_0317 IMG_0320 IMG_0322 IMG_0326 IMG_0330 IMG_0373 IMG_0392 IMG_0397 IMG_0403 IMG_0404 IMG_0405

(Skupno 79 obiskov, današnjih obiskov 1)