Zima se je poslovila in med nas je prišla pomlad. Narava zeleni in cveti, pokrajina dobiva svojo barvo. Všeč nam je pogled na neskončno veliko barvnih cvetov, ki se igrajo v vetru.

Zato smo z nasmehom pričakali in pozdravili pomlad tudi na naši podružnici.  Nanjo smo se spomnili kar dvakrat. Najprej s prireditvijo , 25. marca, kjer smo razveselili naše starše in stare starše, obiskala pa nas je tudi gospa ravnateljica. Prisrčen program je navdušil številne obiskovalce, ki jih je bila polna telovadnica.

Sodelovali smo tudi na prireditvi S pesmijo v pomlad, v organizaciji KD Podkum. 4. aprila smo se predstavili širši skupnosti v gostilni Pr Čop in z nastopom obiskovalce prepričali, da je res prišla pomlad, čas ljubezni, veselja, radosti in sončnih dni.

Še vedno drži kot v pesmi:

Lepo je pomladi na svet’,
začno tičice pet’,
začno tičice pet’
in travnik zelenet’.

Učenci in učiteljice PŠ Podkum

GALERIJA SLIK:

(Skupno 70 obiskov, današnjih obiskov 1)