V šolskem letu 2013/14 smo pri zgodovini širili svoje obzorje s pisanjem seminarskih nalog o pomembnih ljudeh in dogodkih iz 20. in 21.st., nadaljevali pa smo z branjem knjig. Izbira naslovov je bila pestra. Namen domačega branja pri zgodovini je spoznavanje življenja vrstnikov na vseh celinah v preteklosti in sedanjosti. V naše knjižne junake smo se skušali vživeti. Z njimi smo sočustvovali in ugotavljali, da smo lahko staršem hvaležni za način življenja, ki nam ga nudijo. Ena od učnih ur predstavitve domačega branja je potekala v knjižnici, kjer se nam je pri pogovoru pridružila šolska knjižničarka gospa Alenka Knez. S predstavitvami prebranih knjig še nismo končali, na voljo imamo še kar nekaj učnih ur do izteka šolskega leta.

 

Devetošolci in Kristina Renko

 GALERIJA SLIK:

(Skupno 46 obiskov, današnjih obiskov 1)