Tako kot vsako leto so tudi letos srednje šole Zasavja predstavile svoje programe učencem in staršem 8. in 9. razredov. Predstavitev je potekala v obliki bazarja. Gimnazija Litija je predstavila program splošne gimnazije. Gimnazija in ekonomska srednja šola Trbovlje je predstavila program splošne gimnazije in program ekonomski tehnik. Seznanili so nas tudi z letošnjo novostjo pri njih, to je s športnim oddelkom. Srednja tehnična in poklicna šola Trbovlje je predstavila naslednje programe: pomočnik v tehnoloških procesih, oblikovalec kovin- orodjar, inštalater strojnih instalacij, avtoserviser, elektrotehnik, strojni tehnik, računalniški tehnik. Srednja šola Zagorje pa je predstavila naslednje programe: pomočnik v biotehniki in oskrbi, trgovec, gastronomske in hotelske storitve in program zdravstvene nege.
Šolska svetovalna služba:
Katjuša Kovačič
Milena Drnovšek Gluhak
GALERIJA SLIK:
OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA
(Skupno 70 obiskov, današnjih obiskov 1)