Zadnji teden pred jesenskimi počitnicami smo obiskali gasilce, ker je bil mesec oktober mesec požarne varnosti. Tako kot vsako leto smo tudi letos izvedeli marsikaj novega. Letos so naši gasilci imeli zelo veliko dela, ker je bilo na Podkumu precej požarov. Poveljnik Marjan nas je opozoril, kako naj ravnamo v primeru požara v hiši.

Oktober smo zaključili z nastopom na srečanju starostnikov. Skupaj z RK Podkum smo zanje pripravili prijetno popoldne.

Tako kot po vseh slovenskih osnovnih šolah smo imeli tudi pri nas TRADICIONALNI SLOVENSKI ZAJTRK. Obiskali so nas trije ministri, poslanka, župan, direktor občinske uprave, predsednik sveta KS, ravnateljica in ostali. Pripravili smo jim kratek program, v katerem smo se predstavili in jim polepšali to jutro. Razkazali smo jim šolo in jih povabili na zajtrk. Obiskala sta nas tudi čebelarja. Slikali smo panjske končnice, naredili čebelnjak in spekli dražgoške kruhke.

Pripravljamo se že na praznično krašenje šole in izdelujemo novoletne voščilnice.

 

GALERIJA SLIK:

 

Učenci in učiteljice PŠP

 

(Skupno 64 obiskov, današnjih obiskov 1)