Slovenski tradicionalni zajtrk je bil velik dogodek na naši šoli. Vključeval  je pet ur aktivnega dela z učenci, sodelovali pa so tudi štirje čebelarji na matični šoli (Ivan Sopotnik, Branko Repovž, Špela Paš, Marjan Skok) in še dva na podružnicah v Čemšeniku in Podkumu (Zupan, Zdenko Savšek). Pristen stik s čebelarsko dejavnostjo, živo pripovedovanje čebelarjev, takojšnji odgovori na vprašanja učencev, ogled osnovne čebelarske opreme, obisk čebelnjaka … Vse to je bilo za učence nepozabno. Hvala vsem čebelarjem, prav tako tudi predsedniku Čebelarskega društva Zagorje, gospodu  Jožetu Smrkolju, ki je dejavnosti povezal v celoto in prizadevanja naše šole posredoval tudi Čebelarski zvezi Slovenije.

»Stoj in glej,« bi lahko rekli in so rekli učenci!  Ali pa: »Kapo dol!« Hvala vsem učiteljem, ki so se s svojim delom in prizadevnostjo resnično izkazali.

 

 Tukaj si lahko ogledate video predstavitev

GALERIJA SLIK:

(Skupno 74 obiskov, današnjih obiskov 1)