Z učenci smo že konec septembra mislili na naše nove člane, prvošolce, in jim pripravili drobno presenečenje ob sprejemu v našo šolsko skupnost – knjižna kazala v obliki miške.

2. 10. 2013 je gospa ravnateljica sklicala prvo srečanje šolske skupnosti, na katerem smo že pridno debatirali in izmed predstavnikov 9. razredov izvolili predsednika in njegovega namestnika, ki nas bosta hkrati s še z nekaterimi učenci naše šolske skupnosti predstavila na občinskem parlamentu.

Naš predsednik je Primož Pungartnik, njegov namestnik pa Jakob Kmetič Jurečič.

8. 10. 2013 je bil za prvošolce poseben dan – slavnostno so bili sprejeti v šolsko skupnost v DD Zagorje. Po sprejemu pa sta devetošolca Hana in Gašper skupaj z mentoricama v imenu celotne šolske skupnosti še vsakemu prvošolcu posebej čestitala, podarila knjižno kazalo in vsem zaželela uspešno delo.

Prijetno sobivanje in uspešno leto prav vsem!

Mentorici: Mateja N. Praunseis in Maja Ule

 

GALERIJA SLIK:

(Skupno 63 obiskov, današnjih obiskov 1)