Ta teden je res prekrasno vreme vabilo v naravo, zato smo se prvošolci odpravili še na jesenski pohod. V šoli smo se pripravili na varno pot in se pred odhodom okrepčali s šolsko malico.

Naša kolona se je vila po poti mimo pokopališča, čez Gorico do Ruardija. Tu smo naredili krajši postanek za pijačo. Hkrati smo si odpeli tople jakne, saj nas je vzpenjajoča se pot že malce ogrela. Sivo megleno jutro so začeli predirati sončni žarki, ki so nas tudi toplo pobožali. Pred nami je bila samo še strmina do kapelice. V daljavi smo že zagledali cerkvico, ki se je prikazala izza megle. Tudi zagorska dolina, zavita v meglo, se nam je zdela kot morje. Mi pa smo že bili na sončku in kmalu tudi v Vinah. Pokukali smo v nahrbtnike in iz njih prinesli na plano različne dobrote. Po skupinah smo naredili manjše »piknike« v naravi in se malo poigrali. A čas hitro mineva in morali smo nazaj v dolino, do šole.

Upamo, da smo si nabrali dovolj nove energije za zadnji teden pred jesenskimi počitnicami.

 

Prvošolci in učiteljice Mojca, Darja in Mili

GALERIJA SLIK:

(Skupno 58 obiskov, današnjih obiskov 1)