Dragi učenci, spoštovani sodelavci!

Bralna značka je v šolskem letu 2013/14 zakorakala že  v 54. bralno sezono. Gibanje za spodbujanje branja, katerega temeljni cilj je, da spodbudi mlade bralce k branju za vse življenje, naj bi pod svoje okrilje pritegnilo čim več otrok.

Za uradni začetek bralnega leta smo izbrali 17. september, dan, ko se spominjamo rojstva in smrti izjemnega slovenskega pisatelja Franceta Bevka oziroma dan, ki je proglašen za dan zlatih knjig.

Branju v čast bomo v torek, 17. septembra, prvih deset minut prve ure preživeli s knjigo v roki in s tem nadaljevali naš mini projekt za promocijo branja.

Zato pridite v torek v šolo s knjigo v torbi. Prinesite tisto, ki jo že berete, začnite brati novo, izposodite si jo v šolski knjižnici.

Kot smo že navajeni iz preteklih let, vas bo tudi tokrat na začetek in konec branja opozoril zvonec.

Želim vam prijetno, zanimivo, razburljivo, …. bralno leto!

Knjižničarka Alenka Knez