Rahlo  utrujeni po torkovem krosu smo se v sredo podali v Živalski vrt Ljubljana. V mesecu maju smo opazovali živa bitja v različnih naravnih življenjskih okoljih v okolici šole. Zdaj smo videli na enem kraju najrazličnejše živali, velike in male, z različnih koncev sveta.

Navdušili so nas: zabavni šimpanzi, akrobatski giboni, barviti pav, medvedi med hranjenjem, slonica Ganga med treningom, skrivnostni volkovi, lačna levinja, lena leoparda, glasne papige, elegantne žirafe, avstralski kenguruji z mladičkom, nagajive surikate s svojim »stražarjem«, različne vrste kač, dvogrba kamela, »črtasta« zebra in še mnoge druge. Kako čudovite so bile, si lahko ogledate na spodnjih fotografijah.

Vmes smo imeli krajše odmore za malico, dobrote iz nahrbtnikov in skakanje na trampolinu. Preživeli smo še en lep, malce drugačen dan.

 

prvošolci in učiteljice Mojca, Mili, Darja

 

(Skupno 74 obiskov, današnjih obiskov 1)