En lep termalni pozdrav. Oglašamo se 3. in 5. razred PŠ Čemšenik.

Kar ne moremo verjeti, da smo tu na Ptuju že dva dni, saj smo preživeli že mnogo zanimivih dogodivščin.

Prvi dan smo celo popoldne plavali in se spoznali tudi z učenci iz Škocjana, zvečer smo pridno pisali dnevnik in jedli pleskavice. Za zaključek večera pa zaigrali še partijo namiznega tenisa.

Drugi dan v CŠOD na Ptuju smo se plavat odpravili že zjutraj. Med potjo smo krmili labode in račke ter uživali ob mirni reki Dravi. Nekaj sonca smo hitro izkoristili za vodne radosti in nadaljevali s plavalnimi tehnikami še v notranjem bazenu. Po poti nazaj proti domu smo se ustavili in priredili pravi kros, kjer smo stisnili še zadnje atome moči ter se borili za medalje. Po makarončkih za večerjo smo se odpravili na grad, nato na sladoled in še v park, kjer smo skupaj z učiteljico uživali na igralih. Na koncu večera pa je sledila še slavnostna podelitev medalj.

Že je pozna ura…in odpravili smo se spat. Za nami sta dva čudovita dneva in komaj čakamo naslednje.

Lepo vas vse pozdravljamo.

Učenci 3. in 5. razreda PŠČ, učiteljica Anja in učitelj Tine

(Skupno 61 obiskov, današnjih obiskov 1)