VABILO

Spoštovani starši, dragi učenci!

 

Vabimo vas, da obiščete predstavitve izbirnih predmetov, ki smo jih pripravili za vas. Želimo vam pomagati pri odločitvi, kateri predmet je za vašega  otroka oz. za vas, učenci, najbolj ustrezen.

Podroben razpored predstavitev vam ponujamo  v zloženki.

Predstavitve bodo potekale

 

V SREDO, 29. MAJA 2013,  v ČETRTEK,30. MAJA 2013,

od 16. do 17. oz. 18. ure

v posameznih prostorih šole.

 

Potrudili smo se in pričakujemo vaš obisk, saj  bomo z veseljem odgovorili tudi na vsa vaša  vprašanja.

Razpored:

  1. dan  29. 5. 2013 od 16.00 do 18.00
 
UČILNICA

UČITELJ

 
SLJ 1 NAPRUDNIK PRAUNSEIS MATEJA GLEDALIŠKI KLUB

7., 8., 9. r.

   
TEL KONCILJA MARTIN

 

ŠPORT ZA ZDRAVJE 7.,  8.,  9. r. IZBRANI  ŠPORT: ODBOJKA SPORT ZA SPROSTITEV: PROSTO PLEZANJE 7.,  8.,  9. r.  
VEČNAM. BREZOVAR NADA

 

SODOBNA PRIPRAVA HRANE 7., 8., 9. r. NAČINI PREHRANJEVANJA 7.,  8.,    9. r.  
FIZ CELESTINA ALEŠ

 

ASTRONOMIJA:  7.,  8.,  9. r.  DIP, SLZ, ZVE MATEMATIČNA DELAVNICA 8.r.  
MAT 2 CELESTINA VANJA

 

MATEMATIČNA DELAVNICA  9. r.    
MAT 1 KOVAČ APOLONIJA

 

MATEMATIČNA DELAVNICA 7. r.    
ID 2 PUŠNIK DUNJA

 

RETORIKA  9. r.    

Od 17.00 do 18.00

 
KEM MEDVEŠEK AJDA

 

POSKUSI V KEMIJI    8., 9. r.    
TEL ZUPANČIČ MILICA

 

ŠPORT ZA SPROSTITEV 7.,  8.,  9. r.        
LVZ LEKŠE BARBARA

 

LIKOVNO SNOVANJE 1   7. r. LIKOVNO SNOVANJE 2  8., r. LIKOVNO SNOVANJE 3  9. r.    
RAČ ALENKA PREZELJ

 

UREJANJE BESEDIL 7., 8., 9. r. RAČUNALNIŠKA  OMREŽJA  8.,  9. r. MULTIMEDIJA 7., 8., 9. r.  
  1. dan 30. 5. 2013 od 16.00 do 17.00
 
ZGO RENKO KRISTINA

 

ODKRIVAJMO PRETEKLOST MOJEGA KRAJA   7.,  8.,  9. r. UMETNOSTNA ZGODOVINA OBLIKA IN SLOG   7.,  8.,  9. r. TURISTIČNA VZGOJA   

7.,  8.,  9. r.

VERSTVA IN ETIKA

7.,  8.,  9. r.

 
BIO PAVLIČ BARBARA

 

RASTLINE IN ČLOVEK 7. ,  8.,  9. r.    
TEL LEBAR JOŽEF

 

IZBRANI ŠPORT: NOGOMET ŠPORT ZA SPROSTITEV 7.,  8.,  9. r. ŠPORT ZA ZDRAVJE 7.,  8.,  9. r.    
ID 1 HROMIN ANDREJ

 

ŠOLSKO NOVINARSTVO

7.,  8.,  9. r.

   
ID 2 KOVAČIČ KATJUŠA

 

VZGOJA ZA MEDIJE: TELEVIZIJA 7.,  8.,  9. r. VZGOJA ZA MEDIJE: RADIO, TISK 7.,  8.,  9. r.    
SLJ 2 ROJC MARJANA

 

NEMŠČINA 1 7. r.    
TIT 1 OBERČ NATAŠA OBDELAVA GRADIV: LES 

7.,  8.,  9. r.

OBDELAVA GRADIV:UMETNE SNOVI OBDELAVA GRADIV: KOVINE ELEKTROTEHNIKA

8., 9. r.

ELEKTROTEHNIKA 8., 9. r.
TJA 2 HRASTELJ MALEC ANA ŠPANŠČINA 1

7., 8., 9. r.

ŠPANŠČINA 2

8., 9. r.

 

Učitelji OŠ Ivana Skvarče

 

(Skupno 31 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost