Pa smo ga dočakali…. Lepo vreme, ki je kot nalašč za sprehod v naravo.

Razdeljeni po skupinah, opremljeni s steklenimi kozarčki, lupami in vrečami, smo se v strnjeni skupini odpravili na  travnik in  v gozd.  Med potjo smo veselo polnili vrečke z nabranimi vzorci cvetic, steklene lončke pa z drobnimi živalicami, ki smo jih našli ob poti, na travniku in v gozdu. Živalice smo si podrobneje ogledali s pomočjo lupe.

Raziskovanje smo zaključili v razredu, kjer smo narisali živalice in prilepili nabrane cvetice v ustrezen prostor v DZ. Slike živalic in rastlin smo si ogledali tudi na internetni strani in v literaturi, prineseni od doma.

                                                                                            Učenci 3.b in 3.a razreda ter učiteljice

(Skupno 67 obiskov, današnjih obiskov 1)