Takole so nas najavili:

Šentjurčki smo se letošnjo zimo res naužili snega. Bilo ga je toliko, da bi se lahko mirno kosali s kakšno Aljasko! Nakepali, nasmučali in tudi nakidali smo se za naprej in nazaj. Ampak v šolo smo pa z veseljem prišli prav vsak dan, čeprav smo se kdaj komaj odkopali iz hiš. Brez prijateljčkov sošolcev pa res ne gre! Zdaj pa že komaj čakamo pomlad. Da se poigramo, zdivjamo in poveselimo zunaj na toplem sončku! To bo res prima! Radi pa bi razveselili tudi vas. Zato poleg ušes odprite še vaša srčka na stežaj. Naj vam malo zaigrajo.

 

Na čisto pravem odru, smo zapeli iz vsega srca, orosili oko učiteljicam in staršem in pozabavali našo publiko z:

–          Okna na stežaj (Vlado Kreslin),

–          Cesta (Neža Maurer),

–          Sinička se je vsedla (ljudska).

 

Na kitaro in klavir sta nas spremljala zabavna in »luštna« Manca Vovk in Simon Prašnikar, ki sta nas z veseljem obiskala tudi na naši šoli.

 

Pomladi še vedno nismo našli, letos se je res dobro skrila, nagajivka. Ampak malce pa že diši po njej. Še malo….

 

Fotografije: Mitja Zupan

 

(Skupno 65 obiskov, današnjih obiskov 1)