Letošnje božično-novoletne počitnice so bile za sedmošolce še posebej vznemirljive, saj nas je 2. januarja namesto vsakdanje šole na avtobusni postaji čakal avtobus, ki nas je peljal na našo prečudovito obalo. Šole v naravi smo se že zelo veselili, zato nam zjutraj ni bilo težko vstati s tople postelje in se odpraviti na morje.

Začarani smo gledali skozi okno avtobusa ter navdušeno vriskali ob pogledu na prve obrise morja. Naše navdušenje se je vse bolj stopnjevalo, posebej ob pogledu na obnovljeni CŠOD Breženka, ki je za štiri dni postal naš novi dom. Z nami so bile naše učiteljice, ki so budno spremljale vsak naš korak in se pridno učile z nami. V štirih dneh smo se naučili streljati z lokom, orientirati v naravi, spoznavali smo sredozemsko rastje in obalni pas. Obiskali smo tudi pravljično lep Piran in prehodili 12 km dolgo krožno pot do solin, Mesečevega zaliva in Portoroža.

Preživeli smo nadvse prijetne dni in se pošteno naužili sonca, morja in svežega zraka.

7. a, b, c in učiteljice

Mateja Naprudnik Praunseis, Alenka Prezelj in Tina Zupančič

(Skupno 108 obiskov, današnjih obiskov 1)