….in z njo vse zimske radosti. Učenci jo vsako leto tako težko pričakujemo, saj komaj čakamo, da se s sanmi poženemo po bregu, naredimo snežake in čisto po nesreči s kepo zadenemo kakšnega sošolca. 🙂
Že ob koncu novembra smo v zimsko opravo oblekli tudi našo šolo in ji na okna pričarali pravo snežno pravljico. Pridno smo izdelovali voščilnice in ostalo dekoracijo s katero smo polepšali celotno šolsko poslopje.
Okrasili smo našo jelko in razredom pričarali pravo  praznično vzdušje. Nekaj uric smo preživeli tudi na snegu in se v razredih pridno učili zimske pesmi, s katerimi bomo pozdravili Dedka Mraza, ki nas bo obiskal. Da pa smo zelo pridni, pa je opazil že Miklavž in nas razveselil s sladkimi darili.
Res je lep in vesel letošnji december.
Anja Čop
(Skupno 37 obiskov, današnjih obiskov 1)