Priznamo in krivi smo! Mi ne znamo in ne znamo biti pri miru! V zadnjem mesecu se nam je zgodilo toooooooooliko stvari…

Preživeli smo čudovit športni dan, kjer smo pridno hodili prav od naše šole pa tja do Lamovja. Vmes smo se nakrohotali ob vicih, napolnili naše trebuščke z bombončki in sladkarijami, ki so nam jih skrbni starši pripravili v nahrbtnike in si ogledali, kje živi naša sošolka Zoja.

Čez nekaj dni smo obiskali gasilce. Poveljnik Marjan nam je dovolil, da smo mu pokazali naše veščine in znanje v gašenju (Sosedovo hruško smo odlično zalili!). Še malo, pa nam bodo prav tudi gasilske čelade!

V petek, tik pred jesenskimi počitnicami, pa smo s pesmicami, vici, recitacijami, igranjem na inštrumente in plesom, razveselili naše starejše krajane.

Vmes pa nismo stali križem rok. Veliko smo se učili, ustvarjali, se igrali in se imeli radi.

učiteljica Nina Lepej

 

 

(Skupno 62 obiskov, današnjih obiskov 1)