Mrzlično vznemirjenje se je zadnje tedne stopnjevalo iz dneva v dan. In potem je nastopil prvi šolski dan. Posebej pomemben za vse tiste otroke in njihove starše, ki bodo šolski prag prestopili prvič.

Ob 8.00 smo učiteljice PŠ Čemšenik veselo pozdravile vse šolarje, ki so že veselo čakali, da znova prestopijo šolski prag.
Veselo so pospravili svoje čevlje v omarice in se napotili vsak v svoje razrede. Prvi šolski dan je bil poseben predvsem za našo sedmerico prvošolcev, ki so se polni navdušenja že spopadli z vsemi šolskimi obveznostmi.

Prvi dve šolski uri smo se seznanjali z načinom dela, šolskim redom in ostalimi obveznostmi, ki jih bodo čakale v letošnjem šolskem letu, po malici pa je sledil prijetnejši del, saj so učenci poleg ostalih zabavnih dejavnosti prvič preizkusili tudi nova zunanja igrala.

Po zadnjih napotkih za delo v nadaljnih dneh, smo se poslovili in že komaj čakali, da se naslednje jutro spet vidimo.

Prijetno novo šolsko leto vam želimo!

učiteljica Anja Čop

(Skupno 68 obiskov, današnjih obiskov 1)