Šport za sprostitev 1 je izbirni predmet na naši šoli,  sam zelo rad obiskujem. Zelo mi je všeč, saj imamo tudi dobro učiteljico. Vedno nas pohvali, če naredimo kaj prav, ko pa nam ne gre najbolje nam svetuje, kako napake odpraviti. Na primer, ko igramo badminton, namizni tenis, gremo v hribe ali pa plešemo. Po koncu učnega načrta pa igramo odbojko ali nogomet. Ja vse to delamo pri športu za sprostitev 1. Ko smo šli prva in druga skupina, ena na Mrzlico in ena na Lisco smo se imeli zelo lepo. Posneli smo nekaj slik in uživali v hribih. Vedno uživamo tudi v badmintonu in namiznem tenisu. Na koncu leta nas učiteljica vpraša še par vprašanj o pohodništvu, česar pa smo se naučili že prej v letu. Naredili  smo tudi nekaj intervjujev z letošnjimi udeleženci ŠSP1. Res imamo se po domače povedano FAJN! Najbolje je, da se ko pridem na uro sprostim in se ne obremenjujem kaj bo pri pouku in kako bo dolgočasno ali zabavno. Vesel sem, da sem izbral ta predmet. Pa tudi vam ga zelo priporočam, če imate radi šport, ali pa če izberete predmet samo za zabavo.

                                                                                                                                     Primož   Pungartnik  7.A

(Skupno 40 obiskov, današnjih obiskov 1)