V ponedeljek, 11. 06. 2012, boste vrnili učbenike v učbeniški sklad:

  • 2. uro 9. B,
  • 4. uro 9. C,
  • 6. uro 9. A.

Vračali boste popolne učbeniške komplete.  Pravočasno poiščite učbenike, ne pozabite na učbenike za tehniko, likovno snovanje in izbirne predmete. Če niste prepričani, da je učbenik vaš, lahko to preverite pri knjižničarki. Vsi učbeniki morajo biti čisti (zunaj in znotraj). Saj veste:  poradirajte, kar ste med letom napisali, označili, obkrožili, podčrtali… ne pozabite zbrisati svojega imena! Platnice učbenikov očistite s kapljico detergenta in vlažno krpo, do suhega obrišite z brisačko. Če ste pomotoma  še enkrat ovili učbenike (vsi učbeniki so namreč oviti), te ovitke snemite.

PROSIM, VRNITE TUDI KNJIGE, KI JIH IMATE IZPOSOJENE IZ ŠOLSKE KNJIŽNICE!

Se vidimo!

knjižničarka (in skrbnica US) Alenka

(Skupno 36 obiskov, današnjih obiskov 1)