Tokrat se bomo v našem prispevku malo pohvalili. Čisto »mičkeno«  se menda lahko, saj smo bili v letošnjem šolskem letu zares zeloooooo pridni.

Že septembra smo prestavili v peto prestavo in si za knjigico Drugačen na Cici natečaju Igraj se z mano, prislužili priznanje. Naša knjigica je bila celo razstavljena v Cankarjevem domu.

V sladoledni natečaj Brihtne face smo vložili veliko truda in potrpljenja, vendar je bila zato nagrada tega vredna. Čarovnik Grega je bil tako smešen in zabaven, da so nas po njegovem nastopu od smeha bolele obrazne mišice in trebuščki.

Še isti dan pa smo za naše Divje solate na natečaju Zdravilna rastlina prejeli priznanje, rožico in knjigo o zeliščih.

Res je, da je najpomembnejše sodelovati! Mi smo pri našem delu zares uživali in odkrili,  kako ustvarjalni znamo biti. Še bolj »luštno« je bilo zato, ker smo delovali kot  tim in z ustvarjanjem popestrili ure jutranjega varstva in podaljšanega bivanja. Vsi naši izdelki so bili skupinski, vsak je vložil nekaj truda.

Je pa tudi res, da je super občutek, ko si za svoje delo nagrajen. In to veselje so si naši otroci vsekakor zaslužili.

(Skupno 58 obiskov, današnjih obiskov 1)