V četrtek, 10. 5. 2012, smo se drugošolci odpravili na pomladanski športni dan. Obetalo se nam je sončno in vroče dopoldne, zato smo že v šolo prišli bolj poletno oblečeni. Nekateri smo na glave poveznili še kape za zaščito pred soncem in pot se je lahko začela. Do Evroparka smo prišli kar hitro, se nato ob ribnikih ustavili, opazovali račjo družino ter poslušali oglašanje žab. Pot smo nato nadaljevali proti igrišču v Potoški vasi. Seveda smo najprej napadli naše malice in sladke zaloge v nahrbtnikih, mučila pa nas je tudi že huda žeja. Po okrepitvi smo se razdelili v skupine glede na priljubljeno aktivnost. Igrali smo nogomet, se žogali, s seboj pa smo imeli še nekaj drugih iger in športnih pripomočkov. Ura je hitro minila in čas je bil, da se odpravimo nazaj proti šoli. Pri ribnikih v Evroparku smo se zopet za trenutek ustavili in opazovali živali. Vidno utrujeni od vročine, a dobre volje, smo se nato vrnili v šolo.

Drugošolci

(Skupno 53 obiskov, današnjih obiskov 1)