V četrtek, 8. 3. 2012, je na šoli potekalo tekmovanje za nemško bralno značko Epi Lesepreis. Udeležilo se ga je 28 sedmošolcev.

Rezultati so naslednji:

  • Lana Ravnikar iz 7. c ter Martin Petrovski iz 7. b prejmeta priznanje za sodelovanje;
  • srebrno priznanje prejmejo: Neža Skrinjar, Domen Zupanc, Laura Pikelj, Primož Pungartnik in Tinkara Razpet iz 7. a, Rok Šerak, Anja Sotenšek in Sara Čadež iz 7. b ter Žiga Bregar, Ema Kurent, Jure Novak, Jaka Čop, Anže Murnc, Mel Pirc ter Nik Polc iz 7. c razreda;
  • zlato priznanje so si prislužili: Blaž Stanko in Klemen Škorja iz 7. a, Hana Kerin,  Mateja Odlazek, Klemen Šikovec, David Kusić ter Sara Simončič iz 7. b in Brina Zajc, Nika Leskovar, Darja Režun ter Simona Mišič iz 7. c razreda.

Vsem tekmovalcem iskreno čestitamo.

»Deutsch macht Spaβ!«

 

mentorica Marjana Rojc

(Skupno 69 obiskov, današnjih obiskov 1)