Pomlad se bliža, nas pa kar razganja od veselja, navihanosti, mladosti in ustvarjalnosti. Najbrž bo za to kriv kar svež zrak. Koliko talentov imamo! Če stojite blizu šole, lahko kdaj pa kdaj zaslišite naše muzikante. Na Podkumu ni skrbi, da bi glasba kdaj utihnila. Imamo tudi prave likovne ustvarjalce. Njihovi čopiči veselo švigajo sem in tja. Da o našem pevskem zborčku Šentjurčki sploh ne začnemo… Še nas boste slišali!

Pravi mojstrovalci smo tudi v tem, kako se prikupiti učiteljicam. Za dan žena so bile zelo vesele rožic (skoraj s kakšno solzico v očeh! 🙂 )

Znamo pa se preleviti tudi v čisto prave raziskovalce narave. Zadnjič smo spoznali, kako izmerimo višino, starost in obseg dreves, v gozdu smo iskali majhne živalce in uživali na toplem sončku. Vsak si je izbral svoje drevo, ga objel in mu zašepetal željo, menda jo pravo drevo uresniči. Ali si sploh lahko želimo še kaj lepšega? 🙂

 

 

 

(Skupno 57 obiskov, današnjih obiskov 1)