Vse srednje šole bodo v petek, 10. februarja 2012, in v soboto, 11. februarja 2012, organizirale informativni dan, na katerem bodo učencem in njihovim staršem posredovale podrobnejša pojasnila o vpisu in izobraževanju ter druge informacije v zvezi s programi. Učenci, ki letos končujejo osnovnošolsko obveznost, bodo namesto pouka obiskali šole, v katerih želijo dobiti informacijo o vpisu. Informativni dan na vseh srednjih šolah bo potekal:

v petek, 10. februarja, ob 9. in 15. uri ter
v soboto, 11. februarja, ob 9. uri.

Vaše spremstvo otroka se  pričakuje  tudi na obisku srednjih šol v Zasavju.

S postopkom vpisa vas bomo podrobno seznanili na roditeljskem sestanku,  7. 2. 2012.

Ponovno vas obveščamo, da bomo prijave za vpis skupaj z učenci izpolnili v šoli, vam jih pravočasno dali v podpis in iz šole poslali na ustrezno srednjo šolo.

(Skupno 17 obiskov, današnjih obiskov 1)