Naš drugi planinski izlet je spremljalo lepo jesensko vreme z nizkimi temperaturami (posebej zjutraj) in mrzlim vetrom. Uživali pa smo lahko v lepem razgledu na okoliške hribe in občudovali jesenske barve.

Na poti do cilja je bil tudi težji del poti, ki se je strmo vila navzgor. Na cilju nas je čakalo presenečenje. Ne koča, ampak samo bivak, kar je bilo zelo zanimivo in prisrčno. Ker je bilo prostora okrog bivaka malo, smo po žigosanju dnevnikov in krajšem postanku sestopili z vrha.

Nato nas je pot vodila skozi »pravljični« iglasti gozd do male koče Kekec. Uživali smo v prelepi naravi in si v koči odpočili, zunaj nje pa igrali. V gozdu smo občudovali vabljive, a strupene rdeče mušnice.

Na poti nazaj se nismo mogli upreti, da ne bi fotografirali prelepega konja, ki se je pasel ob poti.

Planinska skupina OŠ Ivana Skvarče

(Skupno 59 obiskov, današnjih obiskov 1)