Zima bela starka, je snega nasula,

drevju bele čevlje zopet je obula….

 

No ja, snega res še ni bilo. Tudi pri nas v hribih ne. Ampak v  petek, 2. 12. 2011, smo učenci in učiteljice na podružnici vseeno preživeli super dan v čisto pravem praznično-zimskem vzdušju. Imeli smo namreč tehniški dan, zimo pa smo si kar sami pričarali s pesmicami, zgodbicami in okraski. Izrezali smo veliko okenske dekoracije, jo nalepili na vsa okna ter naredili še nekaj voščilnic. Razstavili smo jih po mizah v jedilnici ter jih dodali množici že narejenih v preteklih dneh. Zdaj pa čakajo na kupce, ki jih bodo lahko kupovali od ponedeljka, 5. 12. 2011, naprej. 30 nam jih je uspelo že prodati. Dobro nam gre!

Mogoče pa bodo  naši okraski vseeno priklicali sneg. Mi ga že komaj čakamo! 🙂

(Skupno 38 obiskov, današnjih obiskov 1)