Spoštovani starši!

 

V ponedeljek, 12. decembra 2011, vas ob 17.00 vabimo v večnamenski prostor na predavanje TANKA ČRTA ODGOVORNOSTI.

Dinamično in interaktivno predavanje g. Janija Prgića udeležence izkustveno popelje v njihovo vlogo (starša, učenca, učitelja). V vzgoji in izobraževanju se velikokrat vrtimo okoli nekaterih osnovnih, a temeljnih pojmov, kot so prevzemanje odgovornosti, postavljanje meja, ustrezna komunikacija, vzpostavljanje odnosa. Za uspešno delo pa nosimo svoj delež odgovornosti prav vsi, zato predavatelj želi, da so na predavanju prisotni tudi učenci, ki so starejši od 11 let.

Zaradi organizacije prosimo, da izpolnite  prijavo in jo vrnete razredniku do torka, 22. 11. 2011.

 

Od 16. do 17. ure in od 18.30 do 19.00 BO V AVLI ŠOLE POTEKAL NOVOLETNI BAZAR. učenci bodo prodajali  voščilnice in novoletne izdelke – darila, ki so ji pripravili skupaj z učitelji. ZBRANA SREDSTVA BODO NAMENJENA ŠOLSKEMU SKLADU.

 

Z lepimi pozdravi

Alenka Ašič,

ravnateljica

(Skupno 59 obiskov, današnjih obiskov 1)