Šola je izvedla slovenski tradicionalni zajtrk kot sestavni del malice. Sponzorji so prispevali med, delno maslo, kruh, mleko, delno jabolko. Dodali pa smo še mlečno pletenko, kakao, sadni kefir, kaki vanilija, nesladkan čaj.

Učenci drugih in tretjih razredov so imeli predavanje čebelarja gospoda Skoka, učenci četrtih in petih oddelkov pa se udeležijo predavanja v torek, v okviru razredne ure. Poleg tega so učenci četrtih in peti razredov danes uro posvetili ogledu DVD Kranjska Sivka ter si ogledali brošuro Čebelica 5.

Ostali učenci nižje stopnje si bodo DVD pogledali v prihodnjem tednu.

Učenci  višje stopnje si bodo v torek pogledali predstavitev o čebelarstvu, ki ga je pripravila Čebelarska zveza Slovenije ter brošuro Čebelica 5.

Učenci šestih oddelkov si bodo DVD Kranjska Sivka pogledali pri pouku gospodinjstva.

V mesecu maju pa si bodo učenci 2.,3.,4.,5. oddelka ogledali čebelnjak gospoda Skoka.

(Skupno 96 obiskov, današnjih obiskov 1)