Vtise 2. dne je sestavila Špela Pervinšek iz 7. b.

Zjutraj smo se zbudili že ob 7. uri. Imeli smo le 15 minut, da smo se oblekli, potem pa smo se odpravili na jutranjo telovadbo. Po njej nas je pričakal slasten zajtrk. Po zajtrku pa smo se z učiteljico Špelo odpravili na sprehod do gozda in Kolpe, kjer nas je med raziskovanjem zvokov obiskal vaški pes, ki smo ga poimenovali Zeko. Po malici smo plezali po plezalni steni. Šlo nam je kar dobro, nekateri pa so vmes igrali namizni tenis in se pripravljali na večerni turnir. Po plezanju smo imeli okusno kosilo, nato pa smo se z učiteljem Gorazdom odpravili na orientacijski pohod, kjer smo morali v parih opraviti naloge in čim hitreje priti na cilj. Kasneje smo imeli večerjo, po njej smo spoznali kačo, nato je sledil turnir v namiznem tenisu. Potem smo se stuširali in se odpravili spat.

Špelinemu poročila še dodajamo, da so učenci 7. a svoje popoldne preživeli ob kulinaričnem ustvarjanju, pri katerem so izdelovali belokrajnsko pogačo.

GALERIJA SLIK

(Skupno 118 obiskov, današnjih obiskov 1)