V skladu z javno naročniško zakonodajo objavljamo statistične podatke o evidenčnih naročilih, oddanih v preteklem letu.

Za leto 2021
OSNOVNA ŠOLA IVANA SKVARČE ZAGORJE OB SAVI
Zap. Št. Področje javnega naročanja Vrsta predmeta Navedba predmeta (opis) Vrednost brez DDV v EUR Naziv gospodarskega subjekta (izbrani ponudnik)
1 splošno področje storitve obnova sanitarij Čemšenik 14.515.89 RHV, D.O.O. Zagorje ob Savi
Za leto 2020
OSNOVNA ŠOLA IVANA SKVARČE ZAGORJE OB SAVI
1 splošno področje storitve Prenova tlaka v učilnici 11.524,18 GP DOLACOM, D.O.O.
Za leto 2019
OSNOVNA ŠOLA IVANA SKVARČE ZAGORJE OB SAVI
1 splošno področje storitve Adaptacija sanitarij v Podkumu 18.861,82 Alnex d.o.o. Trbovlje
2 splošno področje storitve zamenjava peči Podkum 8.462,41 EVJ ELEKTROPROM d.o.o.
Za leto 2018
OSNOVNA ŠOLA IVANA SKVARČE ZAGORJE OB SAVI
1 splošno področje storitve Adaptacija sanitarij v Podkumu 14.556,73 Alnex d.o.o. Trbovlje
2 splošno področje blago Avto Duster comfort 14.105,98 Avtohiša Malgaj d.o.o. Trbovlje