Učitelj OŠ Ivana Skvarče

UČITELJICE NA RAZREDNI STOPNJI

 

1.a

Katja Peterlin

katja.peterlin@os-iskvarce.si

1.b

Vanja Guček

vanja.gucek@os-iskvarce.si

2.a

Milica Borštnar

milica.borstnar@os-iskvarce.si

2.b

Joža Brinovec

joza.brinovec@os-iskvarce.si

2.c

Janja Božič

janja.bozic@os-iskvarce.si

3.a

Špela Turšič

spela.tursic@os-iskvarce.si

3.b

Urška Klopčič

klopcic.urska@os-iskvarce.si

4.a

Metka Vetršek

metka.vetrsek@os-iskvarce.si

4.b

Janja Vozelj

janja.vozelj@os-iskvarce.si

5.a

Sonja Grošelj

sonja.groselj@os-iskvarce.si

5.b

Anita Drnovšek

anita.drnovsek@os-iskvarce.si

5.c

Nina Jelen

nina.jelen@os-iskvarce.si 

 

 

 

 

 

DRUGE UČITELJICE IN UČITELJI NA RAZREDNI STOPNJI

 

 

Maja Ule druga učiteljica v 1. razredu, OPB

maja.ule@os-iskvarce.si

Mojca Urbanija druga učiteljica v 1. razredu, OPB

 

Marinka Troha OPB

marinka.troha@os-iskvarce.si

Mateja Remih OPB

mateja.remih@os-iskvarce.si

Simona Grobin TJA, OPB, RaP,

simona.grobin@os-iskvarce.si

Milena Drnovšek Gluhak OPB, ISP

svet-sluzba.iskvarce@guest.arnes.si

Urška Omahna GOS, OPB

urska.omahna@os-iskvarce.si 

Barbara Pavlič OPB, RaP

barbara.pavlic@os-iskvarce.si

Blaž Kos OPB, MUS MAT

blaz.kos@os-iskvarce.si 

Milanka Pavšek OPB, MUS SLJ

pomocnica@os-iskvarce.si

Darja Murn MUS MAT n SLJ 5.r, RaP,

darja.murn@os-iskvarce.si

Urška M. Luzar GUM, OPZ

urska.luzar@os-iskvarce.si

Barbara Lekše LUM, NUM-LU, RaP, NIP umetnost

barbara.lekse@os-iskvarce.si

Ajda Medvešek OPB

ajda.medvesek@os-iskvarce.si

Katja Borštnar NIP šport, RaP

katja.borstnar@os-iskvarce.si

Ana Amon psihologinja, DSP, ISP, OPB

ana.amon@os-iskvarce.si

Dunja Pušnik NIP ples

dunja.pusnik@os-iskvarce.si

Aleš Prapertnik NIP računalništvo

ales.prapertnik@os-iskvarce.si

Nataša Oberč NIP tehnika

natasa.oberc@os-iskvarce.si

Alenka Knez knjižničarka

alenka.knez@os-iskvarce.si

Ana Markotić TJA

 ana.mijanovic@os-iskvarce.si

 

 

UČITELJICE NA PREDMETNI STOPNJI (RAZREDNIČARKE)

6.a

Ana Markotić TJA

ana.mijanovic@os-iskvarce.si

6.b

Ajda Medvešek KEM, NAR, BIO, POK, RaP, ISP

ajda.medvesek@os-iskvarce.si

6.c

Helena Kramar Skubic GEO, DKE, ISP, TVZ

helena.kramar-skubic@os-iskvarce.si

7.a

Tina Zupančič Bergant TJA, ISP

tina.zupancic@os-iskvarce.si

7.b

Urška M. Luzar GUM, MPZ, ANI

urska.luzar@os-iskvarce.si

7.c

Barbara Pavlič NAR, BIO, ONA, RaP

barbara.pavlic@os-iskvarce.si

8.a

Dunja Pušnik ZGO, SLJ, IP ples, RaP

dunja.pusnik@os-iskvarce.si

8.b

Apolonija Kovač MAT, TIT

polona.kovac@os-iskvarce.si 

8.c

Mateja Naprudnik Praunseis SLJ

mateja.n.praunseis@os-iskvarce.si

9.a

Danijela Koprivšek TJA

danijela.koprivsek@os-iskvarce.si

9.b

Vanja Celestina MAT, FIZ, ISP, IP MD 9

vanja.celestina@os-iskvarce.si

 

 

 

 

DRUGE UČITELJICE IN UČITELJI NA PREDMETNI STOPNJI

Nataša Oberč sorazredničarka 6. a, IP OGL, OGK, RaP

natasa.oberc@os-iskvarce.si

Vilma Vrtačnik sorazredničarka 6. b, laborantka, administrator

vilma.vrtacnik@os-iskvarce.si

Darja Murn sorazredničarka 6. c, SLJ, MAT, RaP

darja.murn@os-iskvarce.si

Aleš Celestina sorazrednik 7. a, MAT, FIZ, IP SLZ

ales.celestina@os-iskvarce.si

Aleš Prapertnik sorazrednik. 7. b MAT, IP RVT, MME, UBE

ales.prapertnik@os-iskvarce.si

Barbara Lekše sorazredničarka 7. c, LUM, IP FVZ, LS 1, 2, 3, Rap

barbara.lekse@os-iskvarce.si

Katja Borštnar sorazredničarka 8. a, ŠPO, ŠZZ, RaP

katja.borstnar@os-iskvarce.si

Blaž Kos sorazrednik 8. b, MAT

blaz.kos@os-iskvarce.si

Ana Amon sorazredničarka 8. c, psihologinja, DSP, ISP

ana.amon@os-iskvarce.si

Milica Zupančič sorazredničarka 9. a, ŠPO, ŠSP

milica.zupancic@os-iskvarce.si

Martin Koncilja sorazrednik 9. b, ŠPO, IŠP, ŠZZ

martin.koncilja@os-iskvarce.si

Kristina Renko ZGO, DKE

ravnateljica@os-iskvarce.si

Andrej Hromin SLJ , NI, Ra

andrej.hromin1@os-iskvarce.si

Katjuša Kovačič pedagoginja, DSP, ISP

katjusa.kovacic@guest.arnes.si

Milena Drnovšek Gluhak DSP, ISP

svet-sluzba.iskvarce@guest.arnes.si

Alenka Knez knjižničarka

alenka.knez@os-iskvarce.si

 

 

 

 

 

UČITELJICE V PŠ ČEMŠENIK

 

Andreja Borišek: vodja PŠČ, 1., 2.r., JUV

andreja.borisek@os-iskvarce.si

Petra Rome: 3., 4.r., JUV, KK

petra.rome@os-iskvarce.si

Jerneja Strmljan: TJA

jerneja.strmljan@os-iskvarce.si 

Irena Hudi: GUM 1., 2. r., OPB, OPZ

irena.hudi@os-iskvarce.si

Maja Brodar: OPB

maja.brodar@os-iskvarce.si

 UČITELJICE V PŠ PODKUM

Maja Brodar: vodja PŠP, druga učiteljica v prvem razredu, ŠPO, GUM, JUV, SPO

maja.brodar@os-iskvarce.si

Andreja Frece: 1., 2. razred, JUV

andreja.frece@os-iskvarce.si

Irena Mihevc: 3., 4. razred,

irena.mihevc@os-iskvarce.si

Damjana Grošičar: OPB, LUM,

damjana.grosicar@gmail.com

Simona Grobin: NIP TJA, TJA

simona.grobin@os-iskvarce.si

Ana Amon: izvajalka individualne in skupinske pomoč

ana.amon@os-iskvarce.si

 

Erika Kos

kos.erika@gmail.com

Barbara Sotenšek

sotensek.barbara@gmail.com

Tatjana Alauf

tatjana.alauf@osljsg.si

Vanessa Gostiša

vanessa.gostisa@gmail.com

Mojca Potočnik

mojcagluk@gmail.com

 

 

(Skupno 839 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost