Učitelji OŠ Ivana Skvarče v šolskem letu 2023/24

UČITELJICE NA RAZREDNI STOPNJI

1. a Joža Brinovec joza.brinovec@os-iskvarce.si
1. b Neja Korbar neja.korbar@os-iskvarce.si
1. c Vanja Guček vanja.gucek@os-iskvarce.si
2. a Katja Peterlin katja.peterlin@os-iskvarce.si
2. b Nina Špitalar nina.spitalar@os-iskvarce.si
2. c Janja Božič janja.bozic@os-iskvarce.si
3. a Jerneja Strmljan jerneja.strmljan@os-iskvarce.si
3. b Urška Majdič urska.majdic@os-iskvarce.si
4. a Metka Vetršek metka.vetrsek@os-iskvarce.si
4. b Janja Vozelj janja.vozelj@os-iskvarce.si
5. a Sonja Grošelj sonja.groselj@os-iskvarce.si
5. b Nina Jelen nina.jelen@os-iskvarce.si
5. c Urška Omahna urska.omahna@os-iskvarce.si

 

DRUGE UČITELJICE IN UČITELJI NA RAZREDNI STOPNJI

Maja Ule: druga učiteljica v 1. razredu, JUV, OPB, Rap, pedagoginja maja.ule@os-iskvarce.si
Barbara Grobin: druga učiteljica v 1. razredu, OPB barbara.grobin@os-iskvarce.si
Nataša Murata: druga učiteljica v 1. razredu, OPB natasa.murata@os-iskvarce.si
Milanka Abram: pomočnica ravnateljice šole, ISP, OPB, DSP pomocnica@os-iskvarce.si
Ana Amon: psihologinja, ISP, DSP, sorazrednik 8. a ana.amon@os-iskvarce.si
Alenka Knez: knjižničarka alenka.knez@os-iskvarce.si
Simona Grobin: TJA, OPB simona.grobin@os-iskvarce.si
Anita Drnovšek: NIT, LUM, DRU, mus, Rap, DSP anita.drnovsek@os-iskvarce.si
Urška M. Luzar: MPZ, OPZ, IP ANI, GUM, sorazrednik 6. c urska.luzar@os-iskvarce.si
Barbara Lekše: IP, Rap, ISP, sorazrednik 9. b barbara.lekse@os-iskvarce.si
Andrej Hromin: IP, Rap, mus, ISP, DSP, razrednik 8. b andrej.hromin1@os-iskvarce.si
Leon Grobljar: razrednik 6. a, Rap, IP leon.grobljar@os-iskvarce.si
Dunja Pušnik: Rap, mus, ISP, sorazrednik 8. c dunja.pusnik@os-iskvarce.si
Mojca Bernot Sotenšek: GOS, SPH, NPH, sorazrednik 6. b mojca.bernot-sotensek@os-iskvarce.si
Petra Ivanjko: TJA, mus, Rap, DKE, ISP, DSP, sorazrednik 9. a petra.ivanjko@os-iskvarce.si
Martin Koncilja: IP, OPB, NIP, Rap, sorazrednik 7. c martin.koncilja@os-iskvarce.si
Katja Borštnar: NIP, Rap, OPB, sorazrednik 7. b katja.borstnar@os-iskvarce.si
Vilma Vrtačnik: Rap vilma.vrtacnik@os-iskvarce.si
Peter Šmid: OPB peter.smid@os-iskvarce.si
Maruša Zupan: OPB marusa.zupan@os-iskvarce.si

 

 

UČITELJICE IN UČITELJI NA PREDMETNI STOPNJI (RAZREDNIČARKE IN RAZREDNIKI)

6. a Leon Grobljar leon.grobljar@os-iskvarce.si
6. b Tina Zupančič Bergant tina.zupancic@os-iskvarce.si
6. c Mateja Repovž Remih mateja.remih@os-iskvarce.si
7. a Helena Kramar Skubic helena.kramar-skubic@os-iskvarce.si
7. b Mateja Naprudnik Praunseis mateja.n.praunseis@os-iskvarce.si
7. c Ana Markotić ana.markotic@os-iskvarce.si
8. a Aleš Celestina ales.celestina@os-iskvarce.si
8. b Andrej Hromin andrej.hromin1@os-iskvarce.si
8. c Blaž Kos blaz.kos@os-iskvarce.si
9. a Apolonija Kovač polona.kovac@os-iskvarce.si
9. b Ajda Medvešek ajda.medvesek@os-iskvarce.si
9. c Anja Šircelj anja.sircelj@os-iskvarce.si

 

DRUGE UČITELJICE IN UČITELJI NA PREDMETNI STOPNJI

Darja Murn: sorazredničarka 6. a, SLJ, MAT, Rap, ISP, DSP darja.murn@os-iskvarce.si
Mojca Bernot Sotenšek: GOS, SPH, NPH, sorazrednik 6. b mojca.bernot-sotensek@os-iskvarce.si
Urška M. Luzar: MPZ, OPZ, IP, GUM, Rap, ISP, sorazrednik 6. c urska.luzar@os-iskvarce.si
Barbara Pavlič: NAR, BIO, IP, ISP, DSP, sorazrednik 7. a barbara.pavlic@os-iskvarce.si
Katja Borštnar: NIP, Rap, sorazrednik 7. b katja.borstnar@os-iskvarce.si
Martin Koncilja: IP, OPB, NIP, Rap, sorazrednik 7. c martin.koncilja@os-iskvarce.si
Ana Amon: psihologinja, ISP, DSP, sorazrednik 8. a ana.amon@os-iskvarce.si
Vanja Celestina: MAT, FIZ, mus, ISP, DSP, sorazrednik 8. b vanja.celestina@os-iskvarce.si
Dunja Pušnik: ZGO, mus, Rap, ISP, sorazrednik 8. c dunja.pusnik@os-iskvarce.si
Petra Ivanjko: TJA, DKE, ISP, DSP, mus, Rap, sorazrednik 9. a petra.ivanjko@os-iskvarce.si
Barbara Lekše: LUM, IP, Rap, ISP, sorazrednik 9. b barbara.lekse@os-iskvarce.si 
Katjuša Kovačič: pedagoginja, DSP, ISP, IP, sorazrednik 9. c katjusa.kovacic@guest.arnes.si 
Kristina Renko: ravnateljica šole, ZGO ravnateljica@os-iskvarce.si
Milanka Abram: pomočnica ravnateljice šole, DSP, ISP, OPB pomocnica@os-iskvarce.si
Milica Zupančič: ŠPO, IP milica.zupancic@os-iskvarce.si
Tinkara Kerin: knjižničarka tinkara.kerin@os-iskvarce.si
Vilma Vrtačnik: laborantka, administratorka, Rap vilma.vrtacnik@os-iskvarce.si
Dušan Malić: računalnikar, mus, NIP, IP, Rap dusan.malic@os-iskvarce.si

 

 

UČITELJICE V PŠ ČEMŠENIK

 

Petra Rome: vodja PŠČ, 3./4. razred, KK, JUV, ŠPO, LUM petra.rome@os-iskvarce.si
Anja Čop Lipar: 1./2. razred, KK, JUV, TJA anja.coplipar@os-iskvarce.si
Andreja Borišek: druga učiteljica v 1. razredu, ŠPO, LUM, GUM, JV andreja.borisek@os-iskvarce.si
Irena Hudi: GUM, OPB, OPZ irena.hudi@os-iskvarce.si

UČITELJICE V PŠ PODKUM

Maja Brodar: vodja PŠP, ŠPO (1. in 2. razred), Rap, druga učiteljica v 1. razredu maja.brodar@os-iskvarce.si
Andreja Frece Knap: 1., 2. razred, Rap, čebelarski krožek, ISP, TJA 4. razred andreja.frece-knap@os-iskvarce.si
Damjana Grošičar: 3., 4. razred, Rap, NIP ŠPO damjana.grosicar@os-iskvarce.si
Irena Hudi: Rap, GUM (od 1. do 4. razreda), OPZ irena.hudi@os-iskvarce.si
Tatjana Alauf: specialna pedagoginja tatjana.alauf@osljsg.si

 

Erika Kos erika.kos@os-iskvarce.si
Tatjana Alauf tatjana.alauf@osljsg.si
Špela Razpotnik spela.razpotnik@osljsg.si
Vanessa Gostiša vanessa.gostisa@osljsg.si
Hana Klančišar hana.klancisar@os-iskvarce.si
(Skupno 12.927 obiskov, današnjih obiskov 3)