Učenci 7. a in 7. b razreda so od 10. do 14. januarja v Centru šolskih in obšolskih dejavnosti Radenci ob Kolpi. Poleg vseh aktivnosti jih uspemo za nekaj minut ustaviti za razmislek in podoživljanje preteklega dneva. Tokrat so se naloge lotili učenci 7. b iz sobe številka 2.

Ob 11. uri smo prispeli do doma Radenci. Nato smo odšli v sobe in razpakirali. Ob 12. uri smo odšli v skupni prostor, dobili navodila ter se seznanili z urnikom.

Ob 13. uri smo odšli na kosilo in jedli panirane ribje fileje s pire krompirjem. Po kosilu smo imeli nekaj prostega časa, nato pa smo odšli na popoldansko dejavnost. Ob 17. uri sta se začeli popoldanski dejavnosti ob Kolpi, kasneje pa smo se kepali. Kruto so nas prekinili sredi hladne bitke, saj smo morali iti na večerjo. Za večerjo smo jedli makarone s šunko. Po večerji smo za pol ure prejeli telefone. Ob 19. uri smo se odpravili na nočni pohod, medtem pa so učenci 7. a spoznali kačo. Zatem smo se začeli pripravljati za spanje.

Učenci 7. b iz sobe 2