V času, ko se država spopada z izrednimi razmerami in so šolske učilnice prazne, smo se učitelji in učenci bolj ali manj navadili na pouk, ki poteka na daljavo.

Še posebej pri mlajših učencih pa ne bi šlo brez pomoči staršev, zato gre njim še posebna zahvala. Verjamem, da bomo s skupnimi močmi prebrodili trenutno situacijo.

Tudi na Podružnični šoli v Čemšeniku smo se za poučevanje na daljavo lotili priprave zelo raznolikih in zanimivih vsebin z različnih področij.

Ustvarjalne dejavnosti in vsebine za prosti čas, ki bi sicer potekale v času podaljšanega bivanja, niso obvezni del poučevanja na daljavo. Učenci jih lahko izvedejo kot sprostitev med šolskim delom.

Pri tem je pomembno, da so vsebine razumljive učencem in staršem, ki predlagane vsebine pomagajo izvajati svojim otrokom.

Prvošolka Aleksandra Tori je za učenje, igro, gibanje in ustvarjanje takole izkoristila pravkar minule praznike.

Priloga ALEKSANDRINI VELIKONOCNI PRAZNIKI

Irena Hudi