Da smo lažje pričakali počitnice, smo imeli 2. razredi matične šole v petek, 26. 4. 2019, športni dan. Sprva smo se ogreli s plesom na šolskem dvorišču, nato pa smo odšli peš proti Evroparku. Med potjo smo se navajali na kulturno obnašanje v naravi in na hojo v skupini.

Ko smo prispeli, smo se dodobra razgibali na ladjici Argonavtek: plezali in tekali smo, se spuščali po toboganih, se igrali različne družabne igre in se družili ob različnih prigrizkih in pijači. Ostanke in smeti smo za seboj seveda pospravili. Dekleta so se preizkušala v različnih plesnih igrah, fantje so odkrivali svet gusarjev. Vsi: učenci in učitelji smo odplavali v svet domišljije. Postali smo policaji, gusarji, pevke in plesalke. In kaj je najboljše? Vse to smo počeli preko gibanja. Bili smo zares pravi športniki. Ob koncu dneva utrujeni, a kljub temu nasmejani do ušes.

 

Učenci in učiteljici 2. razredov

 

GALERIJA SLIK:

 

 

(Skupno 74 obiskov, današnjih obiskov 1)