Na PŠ Podkum radi sodelujemo na natečajih in se udeležujemo različnih delavnic. Tako smo sodelovali tudi na ustvarjalni delavnici Pripovedovali so mi o rudarstvu, ki jo je organiziralo Rudarsko muzejsko in etnološko društvo Srečno Zagorje. Učenci smo se pri starejših sorodnikih pozanimali, kakšno je bilo življenje rudarjev in iz teh zanimivih zgodb smo izdelali knjigo O knapih so nam povedali… ter jo opremili z risbami, narisanimi z ogljem. Naš izdelek je bil organizatorjem zelo všeč, zato so nas na podelitvi nagrad še posebej pohvalili ter povedali, da je bil najboljši in najbolj izviren. Pri izdelovanju našega skupnega izdelka smo se zelo zabavali ter se naučili veliko novih in zanimivih stvari. Zelo smo se razveselili nagrade, ki smo si jo prislužili s pridnim delom.

Učenci in učiteljice

 

GALERIJA SLIK:

 

(Skupno 32 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost