Torek, 7. 10. 2014, je bil za vse prvošolce prav poseben dan, saj so bili sprejeti v skupnost učencev. S prvošolci naše šole smo se ta dan namesto običajnega pouka odpravili v gledališko dvorano Delavskega doma, kjer smo se pridružili ostalim prvošolcem občine Zagorje ob Savi.

Najprej nas je v imenu župana nagovoril g. Rudi Medved ter zaželel prvošolcem veliko prijetnih trenutkov in uspehov v šoli. Nato smo si ogledali predstavo Pavliha noče v šolo v izvedbi gledališke skupine Klepetulje OŠ Ivana Kavčiča. Učenci so si z zanimanjem ogledali predstavo in pomagali Pavlihi pri njegovih dogodivščinah. Po predstavi smo se posladkali s tortico, nato pa se polni prijetnih vtisov in ponosni, da smo prvošolci, odpravili nazaj v šolo. Tam je učence čakalo še presenečenje. Jaša in Zarja sta vsem učencem v imenu šolske skupnosti čestitala ob vstopu v skupnost učencev ter jim podarila kazala.

Vanja Guček

 

GALERIJA SLIK:

(Skupno 75 obiskov, današnjih obiskov 1)