V sredo, dne 1. 10. 2014, so drugošolci razigrani in dobre volje prikorakali v šolo, saj je bil dan namenjen športnemu dnevu. Združili smo planinski pohod do Vin ter udeležbo na prireditvi Tek in hoja za upanje v Europarku. Krožna pot nas je vodila mimo pokopališča, preko Ruardija do Vin ter nazaj mimo letališča do Europarka in šole.

Naše  prvo postajališče je bil travnik na Ruardiju, kjer so učenci pomalicali in se posladkali. Tam nas je presenetil dež, zato smo prevedrili pod letališko streho, nato pa smo se spustili do Europarka. Kot vstopnico na prireditev smo prinesli poslikane »nogice«, ki predstavljajo simbol hoje, upanja, vztrajnosti. Vsak učenec je svojo nogico razstavil na vrvico ob progi. Prehodili smo progo in si ogledali različne delavnice. Na poti smo srečali tudi terapevtske pse in policiste ter maskoto Viki kreme, indijančka VIKI -ja, ki je vsakega posebej pozdravil in mu podaril sladko presenečenje.

Renata Guna

GALERIJA SLIK:

 

 

(Skupno 76 obiskov, današnjih obiskov 1)