Kako nam je letos vreme ponagajalo!

Tako močno je deževalo, da je nam, Podkumčanom, odneslo cesto in nam preprečilo, da bi se udeležili jesenskega krosa z dolinskimi učenci. Pa tako smo se veselili medalj! »Dolinarji« ste si sigurno oddahnili, ker nas ni bilo, saj smo hitri kot strele! Pa nismo bili predolgo žalostni. V petek smo športni dan izvedli kar na domačem terenu. Na šolskem dvorišču smo prav VSI pretekli 600 m, nihče ni obupal. Bravo mi! Najboljši pa so si prislužili medalje, ki smo jih podelili na slavnostni prireditvi. Preostanek dneva smo uživali na sončnem sprehodu, se lovili po gozdu in se poigrali v naravi. Prav nič utrujeni nismo bili, ravno nasprotno – sončen dan, druženje s prijateljčki in igra v naravi so nam napolnili baterije, da komaj čakamo naslednji športni dan.Dragi dolinski učenci, vi pa se pazite, cesta je že popravljena, naslednjič se pridemo pomerit z vami!

GALERIJA SLIK:

(Skupno 49 obiskov, današnjih obiskov 1)