Učenci 4. razredov smo 12. 3. 2014 odšli na pohod, ki se šteje za Krpanovo značko.
Pot nas je vodila mimo pokopališča do Ruardija in kapele, kjer smo malo počili in se okrepčali. Pot smo nadaljevali po gozdu. Zelo smo se utrudili, ker je bil vzpon dokaj strm in smo si pošteno grizli kolena.
Iz gozda smo šli naprej po cesti mimo manjšega naselja in se počasi približevali našemu cilju. Zelo smo bili veseli, ko smo zagledali planinski dom na Klančišah.
Tam smo se se okrepčali z malico iz nahrbtnikov, kdor pa je želel, si je lahko privoščil tudi pomfri, lizike in ostale dobrote, ki so jih prodajali v koči. Sledile so razne igre s kolebnicami in žogami. Ura je tekla čisto prehitro in že je bil čas, da se vrnemo v dolino.
Izlet je bil lep in poln zabave, čeprav smo bili malo utrujeni.
Zapisali učenci in učiteljice 4. razredov
GALERIJA SLIK:

(Skupno 97 obiskov, današnjih obiskov 1)