Na pustni torek je bilo v prostorih prvega razreda vse obrnjeno na glavo. Učencev in učenk sploh ni bilo v šolo. Prišli so: vitezi, kavboji, ninja želve, pikapolonica, čebelica, tiger, pingvin in druge živali, kraljične, princese, angelček, čarovnice …Še sam hudič  je od nekod prikolovratil in nas ustrahoval. Ne vemo, kje so bile učiteljice, ki bi naredile malo reda. Še posebej nam je nagajala navihana Pika Nogavička. Policista sta sicer hotela narediti red namesto učiteljic, a Pika ju sploh ni upoštevala. No, eden od policistov se je v šolo pripeljal kar z avtom in to naravnost v učilnico, namesto da bi parkiral zunaj.  Maškare so se po skupinah predstavile, se sprehodile po šoli, rajale ob glasbi, vmes pa tudi malo ustvarjale.

Vse to je nemo opazovala naša »mati Zemlja« in čakala, da bo ta norčav dan mimo.

prvošolci in učiteljice Mojca, Darja, Mili

GALERIJA SLIK:

(Skupno 80 obiskov, današnjih obiskov 1)