Zjutraj smo se zbudili ob prijetni glasbi, ki nam jo je predvajala učiteljica. Pospravili smo sobe, pojedli zajtrk in se odpravili na dvorišče, kjer smo igrali “team building” igre in delali na medsebojnemu sodelovanju. Po malici smo se preizkusili v lokostrelstvu. Učitelj, ki nam je predstavil ta šport, tudi sam tekmuje. Izvedeli smo veliko zanimivosti o tej temi. Po kosilu smo se odpravili v gozd, kjer smo ustvarjali. Izdelali smo sliko iz naravnih materialov oz. reprodukcijo znanih slik. Preizkusili smo se tudi v izdelavi poligonov. Ob premagovanju le teh smo se zelo zabavali. V gozdu smo preživeli cel popoldan. Po večerji nas čaka kviz, nato priprava za spanje, malo šepetanja in sanje. Jutri nas čakajo nove dogodivščine. Poročilo prvega dne so zapisale učenke iz sobe ovce, danes smo ga napisali fantje iz sobe koze, jutri to delo čaka fante v sobi petelinov. Vsi lepo pozdravljamo starše, učitelje in tiste, ki berete naše dogodivščine.

(Skupno 216 obiskov, današnjih obiskov 1)